Úvod Pro uchazeče

Pro uchazeče

Hledáte práci, sezónni práci nebo brigádu?

Personální agentura MAX - in profi nabízí zájemcům z ČR, SR, Ukrajiny ale celé EU nabídky zaměstnání na trhu práce v České republice.

Našim uchazečům nabízíme práci dlouhodobého a krátkodobého charakteru formou dočasného přidělení v průmyslových odvětvích a sféře služeb:

Dle Vaší kvalifikace a specializace nabízíme zaměstnání přímo v naší společnosti a také přidělujeme agenturní zaměstnance našim smluvním partnerům na jejich pracoviště.

V sekci „Nabídky práce“ naleznete aktuální nabídky volných pracovních míst. Nabízíme nabídky práce na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr, krátkodobé i dlouhodobé brigády.

PROČ SI HLEDAT PRÁCI PŘES PERSONÁLNÍ AGENTURU?

  1. Personální agentura působí jako „osobní poradce“, který se bude snažit udělat vše, abyste získali vhodnou práci.
  2. Jistota při hledání práce: jednáte s jedním konzultantem, který se o Vás stará, domluví Vám pracovní pohovor. S přiděleným konzultantem můžete srovnávat nabídky práce a vybrat tu nejvhodnější.
  3. Pravidelné nabídky práce ve Vašem oboru od různých zaměstnavatelů. Tím se výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že najdete vhodnou práci.
  4. Možnost dozvědět se jaké znalosti firmy obecně požadují, co nabízejí srovnatelní uchazeči a na čem byste ještě měli zapracovat.
  5. Planování kariéry. Pokud budujete svoji kariéru, mohou Vám odborníci agentury pomoci si zjistit další možnosti rozvoje Vaší profesní kariéry.

Spolu s naší pracovní agenturou získáte zaměstnání, které bude v souladu s Vaší kvalifikační úrovní a bude splňovat Vaše představy o pracovních podmínkách a ohodnocení Vámi odvedené práce a snahy.

Pro kvalifikované profesní odborníky nabízíme zaměstnání u nejprestižnějších evropských zaměstnavatelů, zaručenou solidnost, jistotu a růst Vaší kariéry.

Nabízíme také:

Možnost práce pro rodiny, zajištění společného ubytování a práce na stejném pracovišti.

Jistota práce a výdělku – pokud u jednoho zaměstnavatele dojde k poklesu zaměstnanců, tak Vás přesuneme k jinému zaměstnavateli.

Pracovní smlouva na dobu neurčitou a veškeré výhody, které jsou stanovené zákoníkem práce.

Vyřizování pracovních povolení a pracovních víz s přímým zaměstnavatelem i bez zprostředkovatele, záruka prodloužení pracovního víza při bezproblémovém průběhu zaměstnání.

Organizace cestování a asistence při adaptaci v České republice.

Neplatíte žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání.

Pravidelný kontakt s vedoucím pracovníkem naší společnosti, který se postará o veškeré Vaše případné pracovní problémy.

Možnost posílání Vašich výdělků přímo do rodné země, nemusíte tak ztrácet čas a prostředky na individuální převod peněz.

Máte možnost si samostatně vybrat zaměstnavatele z velkého množství našich solidních partnerů a při změně zaměstnavatele nemusíte opakovat složité papírovaní, jelikož stále zůstáváte naším zákazníkem.

Možnost získaní zaměstnání u zaměstnavatelů ze států EU.

Líbí se Vám naše řešení?
Pošlete nám poptávku.

Líbí se Vám naše řešení? Pošlete nám poptávku.

Preferujete osobní kontakt?

Spojte se s naším odborníkem a domluvme si schůzku, kde probereme vše důležité.

Andrea Jurkeníkova