Úvod Naše služby

Naše služby

Společnost MAX- in Profi, se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství.

Zaměstnáváme lidí v rúzných profesích (kvalifikovaných či nekvalifikovaných), a to ze všech odvětví. Mezi hlavní oblasti našeho zájmu patří zdravotnictví a průmysl, státní správa i soukromý sektor.

Působíme především v rámci České republiky a Slovenska a také Ukrajiny. Flexibilně přistupujeme k požadavkům našich klientů a zaměstnanců jak v oblasti nabídky práce, tak zaměstnávání. Zakládáme si na rychlosti jednání a kvalitě dodaných zaměstnanců.

Orientujeme se na kvalitu služby, umíme přilákat a vyselektovat vhodné kandidáty. Naším zájmem je zajistit pro klienty dlouhodobé a loajální zaměstnance.

Chceme aby naše služby byly pro naše zákazníky motivací pro šíření dobrého jména naší společnosti. Tomu podřizujeme celý proces personalistiky: od zjišťování informací o pracovních pozicích až podrobný pohovor s klienty.

Mezi jednu z klíčových činností personální agentury je personální leasing - dlouhodobý pronájem pracovní síly pro vaše projekty. Personální, pracovní agentura má k dispozici rozsáhlou databázi potenciálních zaměstnanců – to nám umožňuje zajistit flexibilní personální výběr a řešit vznikající problémy nejlepším možným způsobem.

Naše personální agentura provádí činnost na základě povolení MPSV. Máme povolení na zprostředkování práce agenturních zaměstnanců jak ze států EU, tak ze státu východoevropských.

Spolupracujeme výhradně s ekonomicky stabilními, solidními a známými místními společnostmi, a také mezinárodními korporacemi. Nevstupujeme do partnerských vztahů se společnostmi, které vedou politiku zneužívání pracovního personálu jejich prioritou a cílem je minimalizovat výdaje na personál, neboť se snažíme spolupracovat s partnery na získání motivovaného a pracovitého personálu. Jsme přesvědčeni, že klíčem k naší stabilitě a prosperitě je blahobyt a stabilní životní úroveň všech naších kolegů a zaměstnanců.

Líbí se Vám naše řešení?
Pošlete nám poptávku.

Líbí se Vám naše řešení? Pošlete nám poptávku.

Preferujete osobní kontakt?

Spojte se s naším odborníkem a domluvme si schůzku, kde probereme vše důležité.

Andrea Jurkeníkova